Obaviještavamo sve pacijente poliklinike Smart Med da su od subote 13.01.2024. ordinacije pedijatrije i interne medicine preseljene na novu lokaciju u Podgorici: Milutina Vučinića bb, Blok 9, Podgorica

Radno vrijeme nove poliklinike je od 08-21 h a u navedenom periodu, korisnicima su na raspolaganju dežurni pedijatar i dežurni lekar opšte prakse kod kojih je moguće obaviti pregled bez prethodnog zakazivanja. Kako bi izbegli eventualno čekanje savjetujemo vam da nas prethodno pozovete na 068 491 491 ili 19808.

U narednim nedjeljama, sve naše ordinacije će se sukcesivno seliti u novi prostor, dok će prethodni prostor ostati ekskluzivno za potrebe Smart Med ginekologije - Trg Božane Vučinić 1, Podgorica.

Za sve dodatne informacije i zakazivanje pregleda pozovite nas na 068 491 491.